משרד אדריכלים בצפון הארץ

ויקטוריה קרייס - משרד קו אדריכלים, כרמיאל

חיפשתם אדריכל מקצועי בצפון הארץ? הגעתם למקום הנכון! כבר למעלה מ 20 שנה מנהלת האדריכלית ויקטוריה קרייס את משרד האדריכלים -"קו אדריכלים". המשרד מתמחה בתכנון ובעיצוב בתים במגוון סגנונות ומעשיר את הסביבה באיכות אדריכלית בצפון הארץ.

אני מזמינה אתכם להכיר את העבודה שלנו מקרוב – צפו בדפים אדריכלות – תכנון בית פרטי ועיצוב פנים, שם תמצו הרבה דוגמאות של תכנון ועיצוב בתים פרטיים בישובים רבים בצפון הארץ בכלל ובגליל בפרט. כמשרד אדריכלים בצפון תכננו ובנונו עד היום עשרות פרויקטים של בתים פרטיים בישובים רבים של מועצה מקומית משגב. תוכלו לראות את הבתים שתכננו בישובים כמו שורשים, רקפת, קורנית, מורשת, לבון, מכמנים ואחרים. משרדנו בונה בתים פרטיים גם באזורים אחרים בצפון הארץ, כמו רמת הגולן, מועצה מקומית מטה אשר, גליל עליון, גליל מערבי וכמובן בכרמיאל, העיר שבה אדריכלית ויקטוריה קרייס, מנהלת המשרד, גרה ומתכננת כבר יותר מ 20 שנה.


בית בסגנון מודרני בקריות

בית בסגנון פרובנס ברקפת

בית בסגנון מודרני בגליל

בית בסגנון מודרני בקריות


בית בסגנון כפרי במשגב

בית בסגנון יווני

בית פרטי סגנון מודרני כרמיאל


תכנון בית פרטי

אחד הדברים החשובים לי בעבודה, כאדריכלית ומעצבת פנים בצפון – לתכן בית חלומי עבור הלקוח. כמו שאין שתי משפחות דומות כך אין שני בתים דומים. לכל משפחה יש צורת החיים משלה ואני -  אדריכלית בצפון, נודדת בין הישובים, לומדת סגנונות חיים, מתכננת בתים בהתאמה אישית ללקוח.

אחד הדברים החשובים לי בעבודה כאדריכלית ומעצבת פנים בצפון, זה לקחת אחריות כוללת על כל תהליך הבנייה עד הפרטים הקטנים ביותר ,לשמור על תקציב הבנייה שהוגדר על ידי הלקוח בתחילת העבודה.

לפי תפיסת העולם שלי חשוב קודם כל לתכנן בית פונקציונאלי ופרקטי, בית אקלימי, המאפשר חסכון באנרגיה ומעניק ללקוח מרחב עם הרבה אור טבעי ללא סנוור, בית חם בחורף ומאוורר בקיץ. שנותיי הרבות כאדריכלית בצפון לימדו אותי שיטות בנייה ירוקה - לפניכם ממספר דוגמאות של תאורה טבעית והצלולת עם אוורור טבעי.

תהליך העבודה

הדבר הראשון הוא הקשבה לצרכים שלכם, סגנון החיים והטעם האישי המועדף .בפגישה הראשונה, אנחנו ביחד מגבשים פרוגראמה  וקונספט כללי של הבית החלומי שלכם. משם אני חוזרת למשרד ומכינה חלופות תכנון שונות. את הסקיצות הראשונות נכין תוך חודש. אח"כ תוך כדי תהליך משותף נתכנס לאופציה המתאימה ביותר עבורכם. לאחר שהגדרנו את הפתרון תכנוני והפונקציונאלי של הבית נקדיש חשיבה מעמיקה לעיצוב חיצוני של הבית ולעיצוב פנים. כאדריכלית ומנהלת משרד אדריכלים בצפון "קו אדריכלים", חשוב לי לתכנן את הבית מעוצב כבר ברמת השלד . תוך כדי בנייה אמליץ לכם על חומרי גמר שונים, אלמנטים דקורטיביים המתאימים ביותר לסגנון העיצובי הנבחר, אסייע לבחור ולהתאים צבעים גם של מעטפת הבית גם בעיצוב פנים.

אני יודעת לתכנן בית פרטי בכל סגנון, שלקוח יבחר. צפו בדפים אדריכלות – סגנון מודרני, סגנון קלאסי וסגנון כפרי ותתרשמו מהדוגמאות השונות. בדפים סגנון פרובנס וסגנון יווני, יש דוגמאות שאני מאוד גאה בהן...

כאדריכלית ומעצבת פנים בצפון, ביצעתי עשרות פרויקטים של עיצוב פנים בכול סגנון שלקוח יבחר כולל עיצוב בתים פרטיים, ומשרדים. צפו בדפים עיצוב פנים – סגנון מודרני, סגנון קלאסי, סגנון כפרי וסגנון פרובנס ותתרשמו מהדוגמאות.

עיציב משרדים

עיצוב פנים בסגנון קלאסי – רומנטי וילה בקריות

עיצוב פנים בסגנון כפרי – בית יווני במשגב

עיצוב פנים בסגנון מודרני – בית בקריות

עיצוב פנים – בית בסגנון פרובנס ברקפת

עיצוב כפרי – חימום על ידי קמין עצים